Замовити автобус 24/7

Розклад

 
РЕЙС МАРШРУТ З ЗУПИНКАМИ ЧАС      ВІДПРАВЛЕННЯ  МІСЦЕВИЙ ЧАС       ПРИБУТТЯ МІСЦЕВИЙ ЧАС    ЗУПИНОК    ДНІ ТИЖНЯ ТИП АВТОБУСА ПАСАЖИРОМІСТКІСТЬ
NU-299 БОРИСПІЛЬ -  КИЇВ - ОДЕСА
БОРИСПІЛЬ (Аеропорт) - КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 10:45 11:30 00:10 ЩОДЕННО МЕРСЕДЕС-БЕНЦ ТРАВЕГО                               50/59 МІСЦЬ
КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (А/С Ятрань) 11:45 14:50 00:10 ЩОДЕННО
БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ - ОДЕСА (вул. Колонтаївска, 32) 15:00 17:30 ------ ЩОДЕННО
NU-300 ОДЕСА - КИЇВ - БОРИСПІЛЬ
ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 32) - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (Ятрань) 17:45 20:35 00:10 ЩОДЕННО
БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ – КИЇВ (Петлюри 32) 21:00 23:55 00:15 ЩОДЕННО
КИЇВ - БОРИСПІЛЬ(Аєропорт) 00:10 00:55 ----- ЩОДЕННО
NU-625 КИЇВ - ОДЕСА - ЗАТОКА - РЕНІ МЕРСЕДЕС-БЕНЦ ТУРИЗМО 50 МІСЦЬ
КИЇВ (АВ)-БІЛА ЦЕРКВА (Ш/З) 20:20 21:35 00:05 1.3.5.
БІЛА ЦЕРКВА(Ш/З) -ЖАШКІВ(АС) 21:40 22:40 00:05 1.3.5.
ЖАШКІВ - УМАНЬ(АС) 22:45 23:40 00:20 1.3.5.
УМАНЬ(АС) - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (АС Ятрань) 23:59 00:50 00:10 1.3.5.
БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ - ЛЮБАШІВКА (АС) 01:00 01:40 00:05 1.3.5.
ЛЮБАШІВКА - ОДЕСА (ЦАВ) 01:45 04:35 00:20 1.3.5.
ОДЕСА - ЧОРНОМОРСЬК 04:55 05:30 00:05 1.3.5.
ЧОРНОМОРСЬК - ЗАТОКА 05:36 06:00 00:01 1.3.5.
ЗАТОКА - ШАБО 06:01 06:25 00:01 1.3.5.
ШАБО - БІЛГОРОД ДНІСТРОВСЬКИЙ 06:25 06:55 00:01 1.3.5.
БІЛГОРОД ДНІСТРОВСЬКИЙ - САРАТА 06:56 07:15 00:01 1.3.5.
САРАТА - ТАТАРБУНАРИ 07:16 07:45 00:05 1.3.5.
ТАТАРБУНАРИ - ІЗМАЇЛ 07:50 09:40 00:10 1.3.5.
ІЗМАЇЛ - РЕНІ 10:00 11:15 1.3.5.
NU-626 РЕНІ - ЗАТОКА - ОДЕСА - КИЇВ
РЕНІ - ІЗМАЇЛ 17:55 19:10 00:05 2.4.7.
ІЗМАЇЛ - ТАТАРБУНАРИ 19:15 20:35 00:01 2.4.7.
ТАТАРБУНАРИ - САРАТА 20:36 21:09 00:01 2.4.7.
САРАТА - БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ 21:10 22:14 00:01 2.4.7.
 БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ - ШАБО 22:15 22:30 00:01 2.4.7.
ШАБО - ЗАТОКА 22:31 23:00 00:05 2.4.7.
ЗАТОКА - ЧОРНОМОРСЬК 23:05 23:45 00:05 2.4.7.
ЧОРНОМОРСЬК - ОДЕСА 23:50 00:30 00:10 2.4.7.
ОДЕСА - ЛЮБАШІВКА 00:40 ------- ------- 2.4.7.
ЛЮБАШІВКА- УЛЯНІВКА ------- ------- ------- 2.4.7.
УЛЯНІВКА - УМАНЬ ------- 03:19 00:01 2.4.7.
УМАНЬ - ЖАШКІВ 03:20 03:45 00:01 2.4.7.
ЖАШКІВ - БІЛА ЦЕРКВА 03:46 05:10 00:01 2.4.7.
БІЛА ЦЕКРВА - КИЇВ 05:11 06:55 ------- 2.4.7.