Замовити автобус 24/7

Розклад

 
РЕЙС МАРШРУТ З ЗУПИНКАМИ ЧАС      ВІДПРАВЛЕННЯ  МІСЦЕВИЙ ЧАС       ПРИБУТТЯ МІСЦЕВИЙ ЧАС    ЗУПИНОК    ДНІ ТИЖНЯ ТИП АВТОБУСА ПАСАЖИРОМІСТКІСТЬ
NU-299 БОРИСПІЛЬ -  КИЇВ - ОДЕСА
БОРИСПІЛЬ (Аеропорт) - КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 10:05 10:45 00:15 1,2.3,4,5 МЕРСЕДЕС-БЕНЦ ТРАВЕГО                               50/59 МІСЦЬ
КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) - г/т метро Теремки 11:00 11:20 00:05 1,2,3,4,5
г/т метро Теремки - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (А/С Ятрань) 11:25 14:10 00:15 1,2.3,4,5
БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ - ОДЕСА (вул. Колонтаївска, 58) 14:25 17:00 ------ 1,2.3,4,5
NU-300 ОДЕСА - КИЇВ - БОРИСПІЛЬ
ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 58) - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (Ятрань) 17:30 20:10 00:15 1,2,3,4,7
БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ – г/т метро Теремки 20:25 23:10 00:05 1,2,3,4,7
г/т метро Теремки – КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 23:15 23:35 00:15 1,2,3,4,7
КИЇВ - БОРИСПІЛЬ (Аєропорт) 23:50 00:30 ----- 1,2,3,4,7
NU-1035 БОРИСПІЛЬ - КИЇВ - УМАНЬ - ОДЕСА (з 11 ГРУДНЯ!)  МЕРСЕДЕС-БЕНЦ  ТРАВЕГО  50/59 МІСЦЬ          
БОРИСПІЛЬ (Аєропорт) - КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 21:15 22:15 00:30 2,4,5
КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) - УМАНЬ (АС) 22:45 02:20 00:15 2,4,5
УМАНЬ (АС) - ОДЕСА (вул. Колонтаївска, 58) 02:35 06:15 ------- 2,4,5
NU-1036 ОДЕСА - УМАНЬ - КИЇВ - БОРИСПІЛЬ (З 11 ГРУДНЯ!)
ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 58) - УМАНЬ (АС) 10:30 14:20 00:10 1,3,5
УМАНЬ (АС) - КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 14:20 17:50 00:30 1,3,5
КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) - БОРИСПІЛЬ (Аєропорт) 18:20 19:20 ------- 1,3,5
NU-625 КИЇВ - ОДЕСА - ЗАТОКА - РЕНІ МЕРСЕДЕС-БЕНЦ ТУРИЗМО 50/59 МІСЦЬ
КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) - БІЛА ЦЕРКВА (Ш/З) 21:20 22:15 00:01 1.3.5.
БІЛА ЦЕРКВА(Ш/З) - ЖАШКІВ(АС) 22:16 23:20 00:01 1.3.5.
ЖАШКІВ - УМАНЬ (АС) 23:21 00:15 00:20 1.3.5.
УМАНЬ(АС) - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (АС ЯТРАНЬ) 00:35 01:25 00:05 1.3.5.
БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ - ЛЮБАШІВКА (АС) 01:30 02:10 00:10 1.3.5.
ЛЮБАШІВКА - ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 58) 02:30 05:35 00:20 1.3.5.
ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 58) - ЧОРНОМОРСЬК 05:55 06:34 00:01 1.3.5.
ЧОРНОМОРСЬК - ЗАТОКА 06:35 07:00 00:01 1.3.5.
ЗАТОКА - ШАБО 07:01 07:25 00:01 1.3.5.
ШАБО - БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ 07:26 07:40 00:01 1.3.5.
БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ - САРАТА 07:41 08:14 00:01 1.3.5.
САРАТА - ТАТАРБУНАРИ 08:15 08:45 00:05 1.3.5.
ТАТАРБУНАРИ - ІЗМАЇЛ 08:50 10:40 00:05 1.3.5.
ІЗМАЇЛ - РЕНІ 10:45 12:00 1.3.5.
NU-626 РЕНІ - ЗАТОКА - ОДЕСА - КИЇВ
РЕНІ - ІЗМАЇЛ 17:55 19:10 00:05 2.4.7.
ІЗМАЇЛ - ТАТАРБУНАРИ 19:15 20:35 00:01 2.4.7.
ТАТАРБУНАРИ - САРАТА 20:36 21:09 00:01 2.4.7.
САРАТА - БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ 21:10 22:14 00:01 2.4.7.
 БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ - ШАБО 22:15 22:30 00:01 2.4.7.
ШАБО - ЗАТОКА 22:31 23:00 00:05 2.4.7.
ЗАТОКА - ЧОРНОМОРСЬК 23:05 23:45 00:05 2.4.7.
ЧОРНОМОРСЬК - ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 58) 23:50 00:30 00:10 2.4.7.
ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 58) - ЛЮБАШІВКА (АС) 00:40 ------- ------- 2.4.7.
ЛЮБАШІВКА (АС) - БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (АС ЯТРАНЬ) ------- ------- ------- 2.4.7.
БЛАГОВІЩЕНСЬКЕ (АС) - УМАНЬ (АС) ------- 03:19 00:01 2.4.7.
УМАНЬ (АС) - ЖАШКІВ (АС) 03:20 03:45 00:01 2.4.7.
ЖАШКІВ (АС) - БІЛА ЦЕРКВА (Ш/З) 03:46 05:10 00:01 2.4.7.
БІЛА ЦЕКРВА (Ш/З) - КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 05:11 06:55 ------- 2.4.7.
NU-663 ( з 11 грудня !) КИЇВ - ЖИТОМИР  - ЛЬВІВ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ЯРЕМЧЕ - БУКОВЕЛЬ   МЕРСЕДЕС-БЕНЦ  ТРАВЕГО  50/59 МІСЦЬ          
КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) - ЖИТОМИР 19:45 21:35 00:10 1.3.5
ЖИТОМИР - НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 21:45 23:10 00:10 1.3.5
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ - ЛЬВІВ (АС 8) 23:15 04:00 00:10 1.3.5
ЛЬВІВ (АС 8) - РОГАТИН 04:10 05:35 00:05 1.3.5
РОГАТИН - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 05:40 06:55 00:10 1.3.5
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ЯРЕМЧЕ 07:05 08:30 00:20 1.3.5
ЯРЕМЧЕ - БУКОВЕЛЬ 08:50 09:40 ------- 1.3.5
NU-664 ( з 11 грудня !) БУКОВЕЛЬ - ЯРЕМЧЕ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ЛЬВІВ - ЖИТОМИР - КИЇВ    МЕРСЕДЕС-БЕНЦ  ТРАВЕГО  50/59 МІСЦЬ        
БУКОВЕЛЬ - ЯРЕМЧЕ 16:45 17:30 00:15  2.4.7
ЯРЕМЧЕ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 17:45 19:15 00:10  2.4.7
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - РОГАТИН 19:25 20:50 00:05  2.4.7
РОГАТИН - ЛЬВІВ (АС 8) 20:55 22:30 00:10  2.4.7
ЛЬВІВ (АС 8) - НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 22:40 03:25 00:05  2.4.7
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ - ЖИТОМИР 03:30 05:15 00:05  2.4.7
ЖИТОМИР - КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 05:20 07:50 -------  2.4.7
NU-1036/663 ОДЕСА - КИЇВ - ЖИТОМИР - ЛЬВІВ - РОГАТИН - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ЯРЕМЧЕ - БУКОВЕЛЬ  
ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 58) - КРИВЕ ОЗЕРО 10:30 12:50 00:10 1,3,5  
КРИВЕ ОЗЕРО - УМАНЬ (АС) 13:00 14:20 00:10 1,3,5  
УМАНЬ (АС) - ЖАШКІВ (АС) 14:30 15:00 00:05 1,3,5  
ЖАШКІВ (АС) - БІЛА ЦЕРКВА (Ш/З) 15:05 15:40 00:05 1,3,5  
БІЛА ЦЕРКВА (Ш/З) - КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 15:45 17:50 01:55 (!!) 1,3,5  
КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) - ЖИТОМИР 19:45 21:35 00:10 1,3,5  
ЖИТОМИР - НОВОГРАД-ВОЛИНСКЬИЙ 21:45 23:10 00:05 1,3,5  
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ - ЛЬВІВ 23:15 04:00 00:15 1,3,5  
ЛЬВІВ (АС 8) - РОГАТИН 04:15 05:35 00:05 1,3,5  
РОГАТИН - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 05:40 06:55 00:10 1,3,5  
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ЯРЕМЧЕ 07:05 08:30 00:20 1,3,5  
ЯРЕМЧЕ - БУКОВЕЛЬ 08:50 09:40 ------- 1,3,5  
NU-664/299 БУКОВЕЛЬ - ЯРЕМЧЕ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - РОГАТИН - ЛЬВІВ - ЖИТОМИР - КИЇВ - ОДЕСА  
БУКОВЕЛЬ - ЯРЕМЧЕ 16:45 17:30 00:15 2,4,7  
ЯРЕМЧЕ - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 17:45 19:15 00:10 2,4,7  
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - РОГАТИН 19:25 20:50 00:05 2,4,7  
РОГАТИН - ЛЬВІВ (АС 8) 20:55 22:30 00:10 2,4,7  
ЛЬВІВ (АС 8) - НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ 22:40 03:25 00:05 2,4,7  
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ - ЖИТОМИР 03:30 05:15 00:05 2,4,7  
ЖИТОМИР - КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) 05:20 08:15 02:15 (!!) 2,4,7  
КИЇВ (ЦАВ пр.Науки, 1) - БІЛА ЦЕРКВА (Ш/З) 10:30 11:20 00:05 2,4,7  
БІЛА ЦЕРКВА (Ш/З) - ЖАШКІВ (АС) 11:25 12:00 00:05 2,4,7  
ЖАШКІВ (АС) - УМАНЬ (АС) 12:05 12:45 00:05 2,4,7  
УМАНЬ (АС) - КРИВЕ ОЗЕРО 12:50 14:35 00:01 2,4,7  
КРИВЕ ОЗЕРО - ОДЕСА (вул. Колонтаївська, 58) 14:36 17:00 ------- 2,4,7