Замовити автобус 24/7

Партнерам

Шановні партнери, перевізники, власники автотранспортних засобів!

Якщо Ви завітали на наш сайт – значить, Ви, напевно, зацікавилися або навіть вже точно вирішили надати свої автобуси в оренду чи задумалися про іншу форму партнерства. Варто лише ознайомитися зі всіма можливими варіантами співробітництва, а також правильною та ефективною організацією, з чим ми також готові допомогти. Якщо ж Ви ще й досі сумніваєтеся, запевняємо Вас, що після прочитання даного розділу у Вас зникнуть всі сумніви і Вашим вибором стане партнерство з «НОВА УКРАЇНА».

Ми готові Вам запропонувати:

  1. Оренду автобусів на вигідних умовах порівняно з іншими аналогічними пропозиціями на ринку України
  2. Готові запросити Вас зі своїми автобусами класу EURO 3 / EURO 4 / EURO 5 для виконання рейсів за нашими регулярними маршрутами
  3. Розміщення рейсів і організацію продажу через систему резервування автобусних перевезень з подекадним перерахуванням коштів за реалізовані квитки
  4. Оперування Вашими автобусами на ринку чартерних перевезень на комісійній основі
  5. Якщо Ви зацікавлені в отриманні дозволів на окремі напрямки, але не хочете витрачати свій час і самостійно займатися документальними формальностями, ми готові в цьому допомогти. А якщо Ви ще й перевізник-початківець, що робить перші кроки по виконанню регулярних рейсів, ми допоможемо легко і без великих затрат розпочати цей бізнес.

Співпрацюючи з ТОВ «Нова Україна», Ви відчуєте себе в надійній команді професіоналів!

Ми відкриті до різноманітних форм рівноправного партнерства!

Приватним власникам автобусів

залишити заявку

Туристичним фірмам

залишити заявку

Компаніям-перевізникам

залишити заявку

Власникам сайтів / консолідаторам

«Нова Україна» пропонує партнерство системам резервування та юридичним особам, що займаються продажами автобусних, авіа- та залізничних квитків!

Умови підключення та агентська винагорода обговорюються додатково.
залишити заявку