Замовити автобус 24/7

Цікаві факти про Одещину!

Друзі, наша країна прекрасна у своєму різноманітті! Кожна область України особлива і кожен регіон здатний здивувати. З тони нудних цифр ми вибрали найцікавіші факти про Одещину!
• А чи знаєте Ви, що Одеська область є найбільшою за територією областю України? Так-так, площа Одеського регіону становить 33,3 тис. км2. Для порівняння площа сусідньої Молдови (з окупованим Придністров’ям) 33,85 тис. км2, а Королівства Бельгії – 30,528 тис. км2.
• На території Одеської області знаходиться природне озеро з прісною водою Ялпуг, яке за своїми розмірами є найбільшим озером України та займає друге місце в Європі після Ладозького озера.
• Довжина морської берегової лінії в межах області перевищує 300км
• На території Одеської області знаходиться Дністровський лиман – найбільший в Україні лиман закритого типу, відділений від моря широкою піщаною косою – Бугаз. Довжина лиману становить 42,5 км, а площа – 360 км2. Дністровський лиман проходить уздовж таких курортних міст і селищ, як Затока, Сергіївка, Кароліно-Бугаз, Приморське, Курортне.
• Найбільша площа виноградників у плодоносному віці знаходиться в Одеській області – понад 27,4 тис. га (64% від загальної структури насаджень країни)
• Кагул у Ренійському районі – найпівденніша точка України після Криму
• В 1919 році в Одесі відкрили першу в Україні державну кіностудію
І цей список ще далеко не повний…Таки да! Відкривати для себе Одещину можна безкінечно!
Тож робіть це з «Новою Україною», адже ми щоденно виконуємо рейси з Києва в цей мальовничий край:
Рейси 299/300 Київ (пр. Науки, 1) – Одеса (вул. Колонтаївська, 58) – Київ (пр. Науки,1)
Рейси 625/626 Київ (пр. Науки,1) – Одеса (вул. Колонтаївська, 58) – Чорноморськ – Затока – Білгород-Дністровський – Сарата – Татарбунари – Ізмаїл – Рені та у зворотному напрямку
Замовлення квитків та додаткова інформація за тел. +38098 8551995