Замовити автобус 24/7

Нові автобуси

«Нова Україна» отримала в свій автопарк 15 нових автобусів

В нашій компанії сьогодні відбулося підписання тристороннього договору на закупівлю 15 автобусів "Mercedes Ben\" на умовах фінансового лізингу. Документи підписали директор комунального підприємства "Ужгородський муніципальний транспорт" Віталій Готра, директор Закарпатської обласної дирекції "Укргазбанк" Андрій Коляско та генеральний директор ТзОВ "Завод "ЕлектронМаш" Василь Пецух. Дозвіл на закупівлю рухомого складу надала сесія міської ради своїм рішенням №1526 18 квітня 2019 року. Вартість 15 автобусів з низьким рівнем підлоги із пасажиромісткістю не менше 100 осіб – 52 мільйони гривень, із них 40% - передоплата, сплачена з міського бюджету, інша частина (31 мільйон гривень) взята у лізингу у банку на 3 роки під 19% річних з можливістю дострокового погашення. Автобуси добре зарекомендували себе в Ужгороді. Нові автобуси, які мають з'явитися у місті у вересні цього року, курсуватимуть маршрутами, яких найбільше потребують українці – напрями Мінську, Харкова, Полтави та ін. Загалом проект передбачає придбання 15 транспортних засобів для регіональних управлінь трьох карпатських областей. Все заради забезпечення реальної можливості швидко та ефективно надавати послуги перевезення.

Які етапи купівлі автобусів передбачалися:

 1. Участь у тендері
 2. Підписання контратку
 3. Вирішення питань щодо транспортування автобусів
 4. Подальша організація закупівель

Які плани «Нова Україна» на майбутнє?

Міжнародна транспортно-логістична компанія «Нова Україна» запрошує до співпраці досвідчених перевізників з наявністю особистого транспорту. Ми пропонуємо постійну або короткочасну роботу з доставки вантажу як в межах України, так і за кордоном, з гарантійною виплатою заробітної плати, офіційним працевлаштуванням, допомогою в оформленні виїзних документів. Ми забезпечимо гарантований обсяг робіт для Вашого транспорту і стабільний заробіток для Вас. Перевагу віддаємо пасажирським перевізникам. Ви можете залишити заявку на сайті, заповнивши спеціальну форму, або по телефону: +38 (093) 434-21-12. Щомісяця автобуси компанії «Нова Україна» перевозять понад 40 000 пасажирів.

Чому вам варто обрати для співпраці саме нас:

 • Вчасно виплачуємо зарплатню
 • Забеспечуємо постійний клієнтський поток
 • Беремо на себе усі питання щодо квитків, оплати, організаціїї перевезення.
Перевагу віддаємо пасажирським перевізникам. Ви можете залишити заявку на сайті, заповнивши спеціальну форму, або по телефону: +38 (093) 434-21-12.. Щомісяця автобуси компанії Нова Україна перевозять понад 40 000 пасажирів.

Як проходить наша співпраця:

 1. Залишаєте заявку на сайті або телефонуєте нам
 2. Зустрічаємося для співбесіди
 3. Підписуємо усі необхідні документи
 4. Організовуємо ваш перший рейс